fbpx
  • Пишите нам: referent@s-s-s.com.ua
  • Время работы: Пн.-Пт. 09:00-18:00
  • Напишите нам, мы в онлайне!
Понедельник, 08 февраля 2021 09:43

Студенти ОНЕУ почали практику в Star Shine Shipping

Автор
Оцените материал
(2 голосов)

Сьогодні кращі студенти Одеського національного економічного університету почали виробничу практику в Star Shine Shipping.

Адже два роки тому на підприємстві відкрито філію кафедри «Маркетингу».
Як повідомив директор компанії Star Shine Shipping Олександр Винник, в ході практики студенти будуть вести відео-щоденники та брати участь в маркетингових експериментах, осягаючи реалії сучасного бізнесу. Їм будуть надані комп'ютери для занять і доступ до робочої документації підприємства.

Самі студенти після екскурсії по офісу, яку провів Олександр Винник відзначили, що Star Shine Shipping схожа на компанію мрії.
Керівник практикантів – завідувач кафедри «Маркетингу» факультету Міжнародної економіки університету – Юрій Сотников. Сьогодні на зустрічі зі студентами та співробітниками компанії він розповів, що під час практики студенти отримають навички здійснення транспортних операцій, формування оптимальних маршрутів руху товарів і використання транспортних коридорів, навчяться оцінювати потенціал ринку.

Також Юрій Сотников чесно зізнався, що в Star Shine Shipping прийшли найкращі зі студентів факультету Міжнародної економіки спеціальності «Маркетинг і міжнародна логістика». Всього на підприємства міста на практику відправлено 37 студентів.

Прочитано 1751 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Вход на сайт

 
О нас

STAR SHINE SHIPPING

Транспортно-логистическая компания, осуществляющая полный спектр услуг международных контейнерных перевозок морским, железнодорожным и автотранспортом, экспедирования груза, таможенного оформления.

Подписка на новости
Хотите получать нашу рассылку? Введите ниже ваш адрес электронной почты:
* Нажав «Подписаться», вы соглашаетесь с нашей Политикой конфиденциальности
Адрес компании